
19-latek oskarżony o usiłowanie zabójstwa czterech osób w szpitalu
19-letni mężczyzna został oskarżony o usiłowanie zabójstwa czterech osób – lekarza, pielęgniarki i dwóch pacjentek – w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju, używając 15-centymetrowego noża. Napastnik, który odmówił składania wyjaśnień, został obezwładniony przez lekarza.


