
Magdalena Sobkowiak-Czarnecka powołana na stanowisko wiceministry obrony narodowej
Magdalena Sobkowiak-Czarnecka, dotychczasowa pełnomocniczka rządu ds. mechanizmu SAFE, została nową wiceministrą obrony narodowej. Jest pierwszą kobietą na stanowisku sekretarza stanu w historii MON. W resorcie będzie odpowiadać m.in. za zakupy dla armii.
