
Otwarto nowy odcinek autostrady A2, łączący Warszawę z Białą Podlaską
Kierowcy mogą korzystać z nowego odcinka autostrady A2 na wschód od Warszawy, bezpośrednio łączącego stolicę z Białą Podlaską. Oddano do użytku fragmenty dwóch odcinków o łącznej długości blisko 30 km, zbudowane przez Strabag i Intercor, za kwotę blisko 4,6 mld zł.
