
Toksyczne odpady w lasach, trzech oskarżonych
Akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom wpłynął do Sądu Okręgowego w Ostrołęce. Zarzuca się im udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się nielegalnym składowaniem i transportem niebezpiecznych substancji w powiecie przasnyskim.
