
Posłanka KO Katarzyna Piekarska o zasłabnięciu w Sejmie i "wyzwaniu" dla rzecznika PiS
Posłanka KO Katarzyna Piekarska opisała swoje zasłabnięcie w Sejmie, które nastąpiło po tym, jak politycy PiS oskarżyli ją o korzystanie z "VIP-owskiego" traktowania w szpitalu. Piekarska nazwała zarzuty "podłymi" i "wykorzystaniem jej choroby", a jej zasłabnięcie nazwała "wyzwaniem" dla rzecznika PiS Rafała Bochenka, proponując mu nagranie wspólnej rolki o badaniach profilaktycznych.















