
Nagranie z byłym prezydentem Krakowa Aleksandrem Miszalskim wywołało burzę w sieci
Były prezydent Krakowa Aleksander Miszalski znalazł się w centrum uwagi po publikacji nagrania, na którym widać go siedzącego na murku i wykonującego niezborne gesty. Polityk twierdzi, że nic niestosownego nie zrobił, ale szef lokalnych struktur KO przyznaje, że musi uważać na takie sytuacje.
