
Wiceszef MON o Szpitalu Południowym: "Nie będzie taryfy ulgowej"
Wiceminister obrony narodowej Cezary Tomczyk zapowiedział "bezwzględną" reakcję na nieetyczne zachowania w sprawie Szpitala Południowego w Warszawie, gdzie radny KO miał zarobić 1,6 mln zł i przyjmować polityków PO bez kolejki. Zapowiedział publiczne tłumaczenia i zwrot pieniędzy.

