
Kardynał Dziwisz nie stawił się na rozprawie ws. pedofilii. Chodzi o 20 mln zł zadośćuczynienia
Kardynał Stanisław Dziwisz nie pojawił się na rozprawie dotyczącej pedofilii w archidiecezji krakowskiej. Janusz Szymik, ofiara księdza-pedofila, domaga się 20 mln zł zadośćuczynienia od archidiecezji za krzywdy doznane w latach 1984-1989. Kuria tłumaczy nieobecność hierarchy chorobą.




















